Luna píše o ..

Tak ho mám no.

13. ledna 2016 v 19:24 | LUNA

Ještě předtím než začnete číst, ráda bych Vás upozzornila, že článek je okopírovaný z mého minulého blogu. Asi to teď budu dělat, abych tu měla vše na co jsem byla zvyklá, takže enjoy it.

Nedávno jsem se zamyslela nad tématem, který mě rok a půl tak trochu ničil život. Jedná se o jeden dražší produkt, který si nemůže dovolit každý, pokud teda nebydlí s rodičema a nepracují. Jde mi o to, že závist je hodně velký celosvětový problém, který hodně lidem ubližuje. A já byla mezi nimi a o čem je vlastně řeč? No přece o Apple a jejich Iphnonech.
Vadilo mi, když jen slyšim, že mám Iphone jen kvůli jablíčku nebo jen kvůli machrování. Ne, nemám ho ani z jednoho důvodu, já jsem s ním už od vydání trojky a až do teď a musím říct, že jiný mobil mě prostě nějak nebere, jsem zvyklá na IOS a jsem zvyklá na funkčnost. Samozřejmně jsem měla i Android, který mi přišel pro mě né moc pohodlný a jelikož jsem zvyklá na kvalitu a funkčnost je pro mě jedničkou IOS.
Teď, ale nemluvím o tom jakej software je lepší. Mluvím za lidi co buď tiše nebo nahlas závidí. Neříkám, že každý, ale já jich znám dost co ví, že ho nebudou do doby než začnou pracovat mít a snaží se vám ho ukrást, zničit nebo Vás před ostatníma prostě ponížit.
Měla jsem prostě ve třídě lidi co mě prostě ani nestojí je zmiňovat, protože byli nepřející ( teda až na některé ) a za každou cenu ti vezmou co máč rád. Když mi ukradli první Iphone, byla jsme ještě v klidu, rodičům jsme nakecala, že jsem ho ztratila a přes aplikaci Najdi Iphone ho najít nemůžu, ale to jsem lhala. Přesně jsem věděla kde je ale řešit jsem to nechtěla, myslela jsem si že když si s tím daným člověkem promluvím, vyříkáme si to a vrátí mi ho. Jenže mé očekávání bylo tak trochu naivní. Nevrátil, zapíral, lhal, urážel mě a ještě mě chtěl nahlásit, že ho křivě obviňuju. Jo jasně , takže můj Iphone jsem nedostala a byla jsem ještě JÁ ta špatná. Ale to už jsem jen tak za hlavu neposlala. Za pár dní se fotí na facebook s mím smartphonem a já nemůžu uvěřit, že byl tak blbej a ještě se s ním chlubil. Tak jsem šla a zavolala policajty a mobil se mi jako kouzlem vrátil.Nejsem bonazčka, ale fakt mě to naštvalo a byl to poslední důvod k tomu abych to opravdu nahlásila.
Od tý doby jsem nikdy nepochopiala závist až v takovém bodě. Díky bohu jsem se už s něčím takovým nemusela procházet. Už byli jen nadávky, výhružky a atd. Nebyla jsem první ani poslední na škole s Iphonem, ale jako kdyby se tohle všechno dělo jen mě.
Vždyť je úplně jedno jaký má kdo mobil, barvu vlasů nebo auto. Pokud chceš a budeš si za tím stát budeš mít to samí a ještě lepší. To že říkáte že je Iphone k hovnu a nikdy jste ho nedrželi v ruce, neříkejte to, budete litovat že jste to kdy řekli až si budete projíždět fotky přátel právě na svém Iphonu. Vlastně je to uplně jedno na čem, jen nebuďte takový svině prosím. A to, že při uchycení do ruky vám praskne hned displej je jen blábol právě řečený lidma co ho v ruce neměli, jako každý jiný mobil při dotyku země s výšky se dá prostě jakkoliv poškodit a nejde o značku.
Ještě než napíšete komentář, od tohohle článku uplynula dost dlouhá doba, tak chci upozornit, že vím že iPhone už má dneska dost lidí, ale bohužel se pořád najdou lidi co prostě jsou na tuhle značku dost agresivní a to já prostě nechápu. A je mi vcelku jendo kdo má jakej mobil, i já si nějakou dobu chci koupit ještě vyklápějící růžovou motorolu, takže, jakej je vlastně problém?

DO IT YOURSELF.

4. ledna 2016 v 17:21 | LUNA

Mnoho žen, se stydí o tomto tématu mluvit. Ale proč? Není přece nic zvláštného si pustit vaše oblíbený porno ať už jste sama nebo s přítelem, a užívat si příjemnýho prožitku. Na mé oblíbené internetové stránce SHOP JEEN jsou právě zajímavé kousky právě pro vaše uspokojení. Nestyďte se o tom pohovořit s přítelem a přejte si ho třeba příštím k Vánocům, nebo k blížícímu Valentýnu.

VŠECHNY VYBRANNÉ PRODUKTY OBJEDNÁVEJTE NA STRÁNCE SHOPJEEN.COM

BUBBLEGUM BITCH.

3. ledna 2016 v 23:23 | LUNA
Poprvý za celou věčnost co tu působím jsem nenapsala ani jeden článek kterej by měl ukazovat na mě samotnou. Takže jestli jste pochopili píšu takový ten uvítací článek, kde bude o auterce neboli o mě napsáno pár věcí. Ale who cares, že?
Na tomto blogu budu vystupovat s mou přezdívkou Luna Dark, jak si asi všichni co mě znají pamatují s Hellboye ( můj starý blog ). Je mi 18 a ze všeho na světě miluju styl 90 let a k tomu ty ulítlý japonský věcičky. Taky jsem dost závislá na tumblru a podobných sociálních sítích. Žiju a pracuju v Něecku se svým přítelem a pořádné blogování začalo od té doby co jsme spolu. Nedávno jsem taky psala, že hledám někoho kdo se mnou bude spolupracovat ( to znamená psát společné články na stejné téma a podobně ) to bych byla potěšena kdyby mi nějaká slečna nebo kluk dal vědět dolů do komentáře. A co můžete na mém blogu do budoucna najít? Třeba skvělý tipy co na sebe, něco z mého života a taky nějaké ty názory o tom co se kolem mě děje. Nezapomeňte mě občas navštívit a zanechat komentář a rozvíjet dál ůj nový blog o trochu výše než je teď. Přece jenom píšu spíše pro Vás než pro mě.


JINAK TROCHU OPOŽDĚNĚ ALE VŠEM PŘEJU KRÁSNEJ NOVEJ ROK!!!DON'T CRY BABY.

6. listopadu 2015 v 0:17 | LUNA
Jakoby jsme už my sami neměli dost problémů a ještě vy si stěžujte. Každej den tu na blogu narazím alespoň na jeden brečící článek o tom jak jste ''forever alone'' a strašně Vás to sere. Tak se asi zvedněte z toho vašeho upocenýho zadku a běžte ven a něco se sebou běžte dělat, protože tímhle kňučením k tobě asi žádná holka do klína neskočí. To jsi asi nevěděl/a co ?

Je to asi nejspíš 1000000% tvým sebevědomím, že nemáš holku, protože takhle brečet jsem ještě nikoho neviděla. Nebudu ze sebe tady dělat, jakoby jich já měla sto na každým prstu, ale věřím si a nefňukám. Vím, jak chceš slyšet rady a nebo to jak tě někdo lituje, ale takhle to nefunguje. Jednou si zajdi na slepý rande, vem si na sebe to nejlepší neznačkový hadry co máš ve skříni, navoň se tátovou voňavkou a jestli seš holka nalič se trochu líp než obvykle, vem si boty na podpatku ( ale nedělej ze sebe děvku to pak budeš brečet ještě víc ) a běž. Usmívej se, buď milá a lži o tom jak máš bezvadnej život. Někdo ti na to určitě skočí, ty mu pak řekneš pravdu on nebo ona si tě zamiluje a budeš šťastnej nebo prostě šťastná a ty pak už nebudeš mít důvody psát takový články.


Kdybych měla popsat moje roky s přítelem, byla bych občas na tvým místě ráda a užívala si, ale ty chceš přece potkat toho pravýho, mít s ním dvě krásný děti a společně umřít. Tak to hodně štěstí, protože jestli chceš tenhle vztah fakt mít, tak to se fakt snaž, držim ti palce a pokud se ti to opravdu povede tak ti budu kurva závidět.
Ale věř mi, tím že o tom napíšeš bůh ví jak dlouhej článek a očekáváš že se něco změní tak se pleteš. Možná jen názory a komentáře. A jestli nechceš bejt sám, pořiď si psa. Ten ti lásku dá.

Takže taková ta rada na konec, vzpamatuj se, nebreč, snaž se a třeba si i někoho najdeš.

NECHTE JE BÝT #2

4. listopadu 2015 v 0:00 | LUNA

Už jen pocit, že tě někdo vyhání a ty si pocelou cestu myslíš, že tobě a tvý rodině pomůžou je dost znepokující a smutný. Takhle teď přemýšlí právě uprchlíci, kteří bezmocně utíkají z podmínek horších než ve Varnsdorfu a ty jim tím svým myšlením o ISIS vůbec nepomáháš, protože podle tebe jsou to všichni bezcitní a krutí teroristi. Takhle přemýšlí 99% čechů , poláků a maďarů. Nechápu jak tohle můžete přehlížet. Určitě si typnu, že alespoň každej druhej z vás si přeje bydlet v zahraničí, protože v česku nejsou peníze. Oni odcházejí, protože je tam válka, která jim dost rychle a bezcitně vraždí všechny na kterým jim záleželo. Jo a nezapomeňte tvrdit, že utíkaj jen chlapy a ženský s dětma tam zůstali u plotny, protože v kufru už nebylo místo.

Článek bude krátký a velice stručný, protože jak vy češi toho víte už dost z medií, tak to sepíšu ze svých vlastních zkušeností a pohledů a vlastně i z faktů, kteří jste si už zapomněli vnímat, protože vylízanci z médií vám vymyly mozky ( a mě taky, protože jsem zapomněla českou gramatiku ). Článků tu padlo na jejich téma už dost, ale bohužel z prstů těch, kteří o tom ví jen minimum a vlastně vůbec nic. Vlastně já taky o tom vim úplný hovno, že jo? Jak já vím, tak jich většinu přijímá jen Německo, protože alespoň němci věděj, že jsou pracovití ( klidně by dědali celej den je za tři eura ) hodní a dost milí a né jen proto, že musej nebo že jim nic jinýho nezbývá, oni totiž existujou i jiní muslimové než teroristi a to vím, protože mám jeden a půl muslima doma a né nemám ho rozpůlenýho bombou. Prostě by jste se měli dát všichni dohromady a pomoct jim, přece jen nevíte kdy taková situace příjde a věřte mi, že Německo Vám nepomůže, protože jste tak sobecký a až tolik naivní, že si myslíte že sem přijeli z důvodu Vám vystřílet rodinu. Znám už dost uprchlíků a i normálních muslimů ( kteří jsou už i papírově němci ) kteří se starají a jsou ke všem tak vstřícní, že by si i Vás těch kteří je máte za teroristy jen s úsměvem prohlídly a smaly se v jakých hnusných podmínkách žijete a jak jste tak předplacený mediemi. Já toho fakt mám hodně co říct, ale síla a čas je k těm lidem co si ke svýmu tělu nic nepřipustí je docela zbytečná. Vlastně jsem nenapsala nic o nich, ale spíš o tom jak se všichni chovají kdž jde jen o lidi s tak drsnou minulostí a jménu jen díky náboženství a pár lidem s bombou. Přece jen, křesťani udělali horší věci a je nikdo neviní. Jakto? Je to ta vaše zvláštní záliba.

ZAS NĚKOLIK DŮVODŮ PROČ

30. října 2015 v 15:43 | LUNA


Znovuzrozená s uklidňujícím pocitem. Jo takový období teď právě prožívám, no není to bezva? Náhodou mě tak napadlo, když už jsem přestala pacovat pro ten zasraně hnusnej Mc Donald's, místo který mě vždycky donutilo si po šichtě říkat, že budu vegetarián tak jsem zas tam kde jsem vyrůstala. A to na Blogu a s větší sílou a odvahou zase otvírat hubu, ale tentokrát s novou adresou a jménem.

Nedávno jsem si říkala, že když už mám těch 18 na krku, proč neskákat z jedný práce do druhý a hledat to co by mě fakt bavilo a uživilo. Pracovala jsem v KFC, kde to měla pod palcem ruská mafie, když jste přišli domů vypadali jste jako by vás zovna vytáhli z friťáku. Jediný plus co tam bylo ... ehm, nic. Stres tě neobejde a neřekne, né ty seš mladá ty mě nepotřebuješ, právě naopak, sere tě při každým kroku.
Samozřejmně jsem proti výrobkům do nedávna v Mc Donaldu nic neměla, jedla jsem ho strašně ráda tak i v KFC, ale bohužel systém toho co se tu děje mě jídlo dost znechutilo. Proč?

DO TEĎ NEVÍM JAK JSOU NA TOM JEJICH CHOVY ZVÍŘAT - Vlastně určitou dobu jsem se o to vůbec nezajímala, ale nemyslím si, že se pasou na dost velikých loukách a dostává se jich dostatečná péče. To bych byla docela naivní člověk. Ani neplánuju být jejich obráncem, takže ani nevím proč to řeším, jen je mi jich líto. Přece jen prožívali by jsme to úplně stejně. Možná řasem se o to budu více zajímat, zatím nemám moc informací a ani zatím nemám důvod je vyhledávat. Je to jen taková menší předehra.

PRACOVNÍ PODMÍNKY A NESMYSLY - To už se netýká nějak Vás zákazníků, ale spíš těm co už tam pracovali nebo ještě pracují. U nás v Německu je nejmenší výdělek za hodinu 8,51 ( což je cca 215 kč ) což je na český poměry docela dost, ale v Německu se s výplatou nevyžiješ. Teda alespoň já ne, jsem dost náročná. Vemte si, že děláte třeba třikrát denně 8 hodin a zbytek týdne 6 hodin ( a když děláte pod míň jak pod právě těch 6 hodin, nemáte ani pauzu ) vyděláš měsíčně 850 eur, 450 eur máš nájem i s elektřinou, pokud jste si vzali mobil na splátky jako já je to dalších 40 eur, já kouřím což mi dělá 7 eur za krabičku ( občas i 5 eur ) a na jídlo ti zbyte cca 200, potřebuješ třeba něco novýho na sebe a nějaký ty píčovinky. Pokud bys žila sama, hladověla by si a nemyslím hladovět doslova, ale spíš přežívala jako to dělá většina Čechů. Ale já nepřijela do Německa proto abych přežívala, to jsem mohla rovnou zůstat v čechách. Jo já vím, že je to můj problém a že už to nepropadá k Mc Donaldu, ale za ty podmínky za který seš každej den unavená a z celýho dne nic nemáš je myslím už moc. Okej jako brigádu by to bral každý, ale jako práci do konce života už JÁ ne. Mohla bych přestat kouřit a kupovat píčovinky, ale bohužel, na to ještě není ten správný čas.
Jak už jsem nahoře napsala, právo na pauzu máš, až když děláš 6 a půl hodin, což je už fakt moc. Na záchod se musíš ptát a napít se můžeš až když nejsou lidi a ještě k tomu se musíš schovávat aby tě nikdo neviděl a právě tenhle typ prací tě pomalu za řiva užírá. Jinak já to brala trochu s nadhledem, jen jsem to chtěla zkusit. Takže to beru spíš tak, že jsem si stanovala životní bod kam nehci zajít.

PERSONÁL - Co se týká personálu, to už si hold nevybereš, kdybych mohla třištvrtě by letělo hned. Jsou tam jakoby dvě ''třídy'' OBYČEJNÝ PRACOVNÍK a MANAGER, pokud patříš právě mezi ty ''obyčejný'' musíš poslouchat a na vše se ptát právě managera, což je v německu fakt k dost k smíchu, když ani jeden neumí pořádně německy a všichni jsou to cizinci. Vlastně, já tam ještě nenarazila na žádnou němku nebo němce. Což si nemylsím, že je nějaký velký problém, právě že naopak, obadva se navzájem uříte německy. Jsou tam dost vyjímky co se týká hodných lidí těch je tam docela dost, teda pokud nenarazíte na někoho z asie. Měli jsme tam jendoho magaera budu mu třeba říkat Nyguen ( :-DDD ). Ten byl fakt k smíchu ikdyž věci bral dost vážně. Je neuvěčitelný co stres udělá s mozkem člověka. No abych to nějak nerozebírala, byl to pošuk co uměl jen řvát a za nic nepoděkoval. Když jsem nastoupila svůj druhý den do práce ( pracovala jsem na pozici prodavačka ) a ještě jsem pořádně neuměla s kasou a se systémem, začal na mě řvát, že od tý doby co tu jsem ( dva dny ) nic neumim a že jsem se ještě nic nenaučila. Vždycky jsem mu začala německy potichu nadávat a to byl třeba jen metr ode mně, proč ne, vždyť jedinej kdo mě mohl rozumět byl polák, kterej tam vlastně v tu dobu ani nebyl. Prostě jsem nad nim mávla rukou a nechala to bejt. I takový situace tě někde někdy čekaj a to nemusíš pracovat ani v mekáči. Bohužel jsem němela bezvadnej personál a nemíním se dál s někým setkávat. Prostě takový problémy má v práci každej.

NASRANÝ ZÁKAZNÍCI - Když děláte na kase potkáváte docela dost různých typů zákazníků. Takový ti nedočkavci, kravaťáci, nasraní, uspěchaný, spocený, smradlavý, tlustý.. prostě mohla bych pokračovat do nekonečna. Jde o to, že je to fastfood a lidé očekávají jídlo za minutu na tácech. Ne bohužel to tak není, dokud nebudou za pultem a v kuhyni jen roboti. Přece jen jsme lidi a někteří což je dost smutný nechápou, že rychlejší než se snažíme být neumíme. Prostě buďte schovívaví a prostě si počkejte, pokud nejde jen o cheesburger do ruky. Dost mě teda vytáčelo, že lidi dokážou být až tak hnusný. Nestalo se to teda mě, ale mí kolegini která chudinka byla právě uprostřed toho všeho dění. Chlápek si objednal snad ai pět meníček ( jó to zrovna byli kupóny ) a asi si myslel že luskne prstem a najednou se mu to všechno zjeví před ksichtem, ale to se bohužel nestalo. Jelikož jsem na kase nikoho neměla, šla jsme jí pomoct a šla jsem natočit pití do kelímku, musíme do všeho pití co uděláme dát led, pokud si zákazník neřekne že chce bez ledu. On nic takovýho nechtěl, dost pečlivě jsem ho poslouchala. Položím kelímky s pitím na tác a začne tak hlasitě řvát, že chtěl bez ledu. Bohužel máme ve smlouvě udržet pořád smích na obličeji a nedělat scénky. Jenomže já prostě nejsem takovej ten typ, co si bude srát na hlavu, tak jsem mu hezky vysvětlila, že nic takového nechtěl. Eh, ztichnul. Možná jen zkoušel dostat něco zadarmo. Pak se vrátil na kasu ještě snad šestkrát, protože burger který si on objednal není on, salát je až moc zelenej nebo cola chutná jako sprite, já fakt nechápu.. Co lidi občas dokážou udělat za scény. Občas mi to příjde jako fakt směšný.
Nechci Vám dávat do hlavy aby jste přestali jíst v mekáči, ani já sama nevím jaký to je v čechách, ale nemyslím si že to bude nějak jiný. Prostě se tý práci vyvarujte, já si zažila za ten měsíc svoje. Ale je to jen čistě můj názor, dělej si co chceš, ale já půjdu do mekáče možná tak jen pro colu s ledem.
 
 

Reklama