Leden 2016

Tak ho mám no.

13. ledna 2016 v 19:24 | LUNA |  Luna píše o ..

Ještě předtím než začnete číst, ráda bych Vás upozzornila, že článek je okopírovaný z mého minulého blogu. Asi to teď budu dělat, abych tu měla vše na co jsem byla zvyklá, takže enjoy it.

Nedávno jsem se zamyslela nad tématem, který mě rok a půl tak trochu ničil život. Jedná se o jeden dražší produkt, který si nemůže dovolit každý, pokud teda nebydlí s rodičema a nepracují. Jde mi o to, že závist je hodně velký celosvětový problém, který hodně lidem ubližuje. A já byla mezi nimi a o čem je vlastně řeč? No přece o Apple a jejich Iphnonech.
Vadilo mi, když jen slyšim, že mám Iphone jen kvůli jablíčku nebo jen kvůli machrování. Ne, nemám ho ani z jednoho důvodu, já jsem s ním už od vydání trojky a až do teď a musím říct, že jiný mobil mě prostě nějak nebere, jsem zvyklá na IOS a jsem zvyklá na funkčnost. Samozřejmně jsem měla i Android, který mi přišel pro mě né moc pohodlný a jelikož jsem zvyklá na kvalitu a funkčnost je pro mě jedničkou IOS.
Teď, ale nemluvím o tom jakej software je lepší. Mluvím za lidi co buď tiše nebo nahlas závidí. Neříkám, že každý, ale já jich znám dost co ví, že ho nebudou do doby než začnou pracovat mít a snaží se vám ho ukrást, zničit nebo Vás před ostatníma prostě ponížit.
Měla jsem prostě ve třídě lidi co mě prostě ani nestojí je zmiňovat, protože byli nepřející ( teda až na některé ) a za každou cenu ti vezmou co máč rád. Když mi ukradli první Iphone, byla jsme ještě v klidu, rodičům jsme nakecala, že jsem ho ztratila a přes aplikaci Najdi Iphone ho najít nemůžu, ale to jsem lhala. Přesně jsem věděla kde je ale řešit jsem to nechtěla, myslela jsem si že když si s tím daným člověkem promluvím, vyříkáme si to a vrátí mi ho. Jenže mé očekávání bylo tak trochu naivní. Nevrátil, zapíral, lhal, urážel mě a ještě mě chtěl nahlásit, že ho křivě obviňuju. Jo jasně , takže můj Iphone jsem nedostala a byla jsem ještě JÁ ta špatná. Ale to už jsem jen tak za hlavu neposlala. Za pár dní se fotí na facebook s mím smartphonem a já nemůžu uvěřit, že byl tak blbej a ještě se s ním chlubil. Tak jsem šla a zavolala policajty a mobil se mi jako kouzlem vrátil.Nejsem bonazčka, ale fakt mě to naštvalo a byl to poslední důvod k tomu abych to opravdu nahlásila.
Od tý doby jsem nikdy nepochopiala závist až v takovém bodě. Díky bohu jsem se už s něčím takovým nemusela procházet. Už byli jen nadávky, výhružky a atd. Nebyla jsem první ani poslední na škole s Iphonem, ale jako kdyby se tohle všechno dělo jen mě.
Vždyť je úplně jedno jaký má kdo mobil, barvu vlasů nebo auto. Pokud chceš a budeš si za tím stát budeš mít to samí a ještě lepší. To že říkáte že je Iphone k hovnu a nikdy jste ho nedrželi v ruce, neříkejte to, budete litovat že jste to kdy řekli až si budete projíždět fotky přátel právě na svém Iphonu. Vlastně je to uplně jedno na čem, jen nebuďte takový svině prosím. A to, že při uchycení do ruky vám praskne hned displej je jen blábol právě řečený lidma co ho v ruce neměli, jako každý jiný mobil při dotyku země s výšky se dá prostě jakkoliv poškodit a nejde o značku.
Ještě než napíšete komentář, od tohohle článku uplynula dost dlouhá doba, tak chci upozornit, že vím že iPhone už má dneska dost lidí, ale bohužel se pořád najdou lidi co prostě jsou na tuhle značku dost agresivní a to já prostě nechápu. A je mi vcelku jendo kdo má jakej mobil, i já si nějakou dobu chci koupit ještě vyklápějící růžovou motorolu, takže, jakej je vlastně problém?

DO IT YOURSELF.

4. ledna 2016 v 17:21 | LUNA |  Luna píše o ..

Mnoho žen, se stydí o tomto tématu mluvit. Ale proč? Není přece nic zvláštného si pustit vaše oblíbený porno ať už jste sama nebo s přítelem, a užívat si příjemnýho prožitku. Na mé oblíbené internetové stránce SHOP JEEN jsou právě zajímavé kousky právě pro vaše uspokojení. Nestyďte se o tom pohovořit s přítelem a přejte si ho třeba příštím k Vánocům, nebo k blížícímu Valentýnu.

VŠECHNY VYBRANNÉ PRODUKTY OBJEDNÁVEJTE NA STRÁNCE SHOPJEEN.COM


BUBBLEGUM BITCH.

3. ledna 2016 v 23:23 | LUNA |  Luna píše o ..
Poprvý za celou věčnost co tu působím jsem nenapsala ani jeden článek kterej by měl ukazovat na mě samotnou. Takže jestli jste pochopili píšu takový ten uvítací článek, kde bude o auterce neboli o mě napsáno pár věcí. Ale who cares, že?
Na tomto blogu budu vystupovat s mou přezdívkou Luna Dark, jak si asi všichni co mě znají pamatují s Hellboye ( můj starý blog ). Je mi 18 a ze všeho na světě miluju styl 90 let a k tomu ty ulítlý japonský věcičky. Taky jsem dost závislá na tumblru a podobných sociálních sítích. Žiju a pracuju v Něecku se svým přítelem a pořádné blogování začalo od té doby co jsme spolu. Nedávno jsem taky psala, že hledám někoho kdo se mnou bude spolupracovat ( to znamená psát společné články na stejné téma a podobně ) to bych byla potěšena kdyby mi nějaká slečna nebo kluk dal vědět dolů do komentáře. A co můžete na mém blogu do budoucna najít? Třeba skvělý tipy co na sebe, něco z mého života a taky nějaké ty názory o tom co se kolem mě děje. Nezapomeňte mě občas navštívit a zanechat komentář a rozvíjet dál ůj nový blog o trochu výše než je teď. Přece jenom píšu spíše pro Vás než pro mě.


JINAK TROCHU OPOŽDĚNĚ ALE VŠEM PŘEJU KRÁSNEJ NOVEJ ROK!!!