Listopad 2015

DON'T CRY BABY.

6. listopadu 2015 v 0:17 | LUNA |  Luna píše o ..
Jakoby jsme už my sami neměli dost problémů a ještě vy si stěžujte. Každej den tu na blogu narazím alespoň na jeden brečící článek o tom jak jste ''forever alone'' a strašně Vás to sere. Tak se asi zvedněte z toho vašeho upocenýho zadku a běžte ven a něco se sebou běžte dělat, protože tímhle kňučením k tobě asi žádná holka do klína neskočí. To jsi asi nevěděl/a co ?

Je to asi nejspíš 1000000% tvým sebevědomím, že nemáš holku, protože takhle brečet jsem ještě nikoho neviděla. Nebudu ze sebe tady dělat, jakoby jich já měla sto na každým prstu, ale věřím si a nefňukám. Vím, jak chceš slyšet rady a nebo to jak tě někdo lituje, ale takhle to nefunguje. Jednou si zajdi na slepý rande, vem si na sebe to nejlepší neznačkový hadry co máš ve skříni, navoň se tátovou voňavkou a jestli seš holka nalič se trochu líp než obvykle, vem si boty na podpatku ( ale nedělej ze sebe děvku to pak budeš brečet ještě víc ) a běž. Usmívej se, buď milá a lži o tom jak máš bezvadnej život. Někdo ti na to určitě skočí, ty mu pak řekneš pravdu on nebo ona si tě zamiluje a budeš šťastnej nebo prostě šťastná a ty pak už nebudeš mít důvody psát takový články.


Kdybych měla popsat moje roky s přítelem, byla bych občas na tvým místě ráda a užívala si, ale ty chceš přece potkat toho pravýho, mít s ním dvě krásný děti a společně umřít. Tak to hodně štěstí, protože jestli chceš tenhle vztah fakt mít, tak to se fakt snaž, držim ti palce a pokud se ti to opravdu povede tak ti budu kurva závidět.
Ale věř mi, tím že o tom napíšeš bůh ví jak dlouhej článek a očekáváš že se něco změní tak se pleteš. Možná jen názory a komentáře. A jestli nechceš bejt sám, pořiď si psa. Ten ti lásku dá.

Takže taková ta rada na konec, vzpamatuj se, nebreč, snaž se a třeba si i někoho najdeš.

NECHTE JE BÝT #2

4. listopadu 2015 v 0:00 | LUNA |  Luna píše o ..

Už jen pocit, že tě někdo vyhání a ty si pocelou cestu myslíš, že tobě a tvý rodině pomůžou je dost znepokující a smutný. Takhle teď přemýšlí právě uprchlíci, kteří bezmocně utíkají z podmínek horších než ve Varnsdorfu a ty jim tím svým myšlením o ISIS vůbec nepomáháš, protože podle tebe jsou to všichni bezcitní a krutí teroristi. Takhle přemýšlí 99% čechů , poláků a maďarů. Nechápu jak tohle můžete přehlížet. Určitě si typnu, že alespoň každej druhej z vás si přeje bydlet v zahraničí, protože v česku nejsou peníze. Oni odcházejí, protože je tam válka, která jim dost rychle a bezcitně vraždí všechny na kterým jim záleželo. Jo a nezapomeňte tvrdit, že utíkaj jen chlapy a ženský s dětma tam zůstali u plotny, protože v kufru už nebylo místo.

Článek bude krátký a velice stručný, protože jak vy češi toho víte už dost z medií, tak to sepíšu ze svých vlastních zkušeností a pohledů a vlastně i z faktů, kteří jste si už zapomněli vnímat, protože vylízanci z médií vám vymyly mozky ( a mě taky, protože jsem zapomněla českou gramatiku ). Článků tu padlo na jejich téma už dost, ale bohužel z prstů těch, kteří o tom ví jen minimum a vlastně vůbec nic. Vlastně já taky o tom vim úplný hovno, že jo? Jak já vím, tak jich většinu přijímá jen Německo, protože alespoň němci věděj, že jsou pracovití ( klidně by dědali celej den je za tři eura ) hodní a dost milí a né jen proto, že musej nebo že jim nic jinýho nezbývá, oni totiž existujou i jiní muslimové než teroristi a to vím, protože mám jeden a půl muslima doma a né nemám ho rozpůlenýho bombou. Prostě by jste se měli dát všichni dohromady a pomoct jim, přece jen nevíte kdy taková situace příjde a věřte mi, že Německo Vám nepomůže, protože jste tak sobecký a až tolik naivní, že si myslíte že sem přijeli z důvodu Vám vystřílet rodinu. Znám už dost uprchlíků a i normálních muslimů ( kteří jsou už i papírově němci ) kteří se starají a jsou ke všem tak vstřícní, že by si i Vás těch kteří je máte za teroristy jen s úsměvem prohlídly a smaly se v jakých hnusných podmínkách žijete a jak jste tak předplacený mediemi. Já toho fakt mám hodně co říct, ale síla a čas je k těm lidem co si ke svýmu tělu nic nepřipustí je docela zbytečná. Vlastně jsem nenapsala nic o nich, ale spíš o tom jak se všichni chovají kdž jde jen o lidi s tak drsnou minulostí a jménu jen díky náboženství a pár lidem s bombou. Přece jen, křesťani udělali horší věci a je nikdo neviní. Jakto? Je to ta vaše zvláštní záliba.

TODAY INSPIRATION

1. listopadu 2015 v 22:29 | LUNA |  Móda